Hedera Doctor

Här skriver vi någon najs välkomsttext. Consequat ac felis donec et odio pellentesque diam volutpat.

Kontakta oss

Tre starka varumärken med ett gemensamt mål. Att bli det självklara valet för både läkare och sjukvård.

Läkarresurs

Adress: Salagatan 18A, 753 30 Uppsala

Telefon: 018-123 500

Journummer: 070-348 20 41

E-post: info@lakarresurs.se

LILAB

Adress: Vasagatan 15-17, 111 20 Stockholm

Journummer: 046-70 91 80

E-post: info@lilab.se

Hedera Medical

Adress: Götabergsgatan 20, 411 34 Göteborg

Telefon: 0761-02 24 50

Journummer: 0707-92 68 93

E-post: info@hederamedical.se

Vi på Hedera Doctor

Azim Fatan

VD/konsultchef Läkarresurs

070-348 20 41 azim@lakarresurs.se

Risto Urdzanov

Operativ Chef Hedera Medical & LILAB

0707-92 68 93 risto@hederamedical.se risto@lilab.se

Thomasine Oredsson

Marknad och Sociala Medier Ansvarig

thomasine.oredsson@hederagroup.se

Zeynab Ahmadi

Konsultchef Läkarresurs

070-305 20 41 zeynab@lakarresurs.se

Melissa Sadikovic

Konsultchef HEDERA MEDICAL & LILAB

079-067 02 60 melissa@lilab.se
Porträtt

Ludvig Andreasson

Konsultchef Hedera Medical & LILAB

073-070 69 94 ludvig.andreasson@hederamedical.se

Fatemeh Kordi

Konsultchef Läkarresurs

076-104 22 01 fatemeh@lakarresurs.se

Björn Vallin

Konsultchef Hedera Medical & LILAB

076-052 76 55 bjorn@lilab.se
Johan Sandström Hedera nurse

Johan Sandström

VD Hedera Group

johan.sandstrom@hederagroup.se

Per J Levin

CFO Hedera Group

per.j.levin@hederagroup.se

Följ Hedera Doctor

på instagram @hederadoctor