Hedera Doctor

Här skriver vi någon najs välkomsttext. Consequat ac felis donec et odio pellentesque diam volutpat.

Kontakta oss

Tre starka varumärken med ett gemensamt mål. Att bli det självklara valet för både läkare och sjukvård.

Läkarresurs

Adress: Salagatan 18A, 753 30 Uppsala

Telefon: 018-123 500

Journummer: 070-348 20 41

E-post: info@lakarresurs.se

LILAB

Adress: Upplandsgatan 38, 113 28 Stockholm

Journummer: 046-70 91 80

E-post: info@lilab.se

Hedera Medical

Adress: Götabergsgatan 20, 411 34 Göteborg

Telefon: 0761-02 24 50

Journummer: 0707-92 68 93

E-post: info@hederamedical.se

Vi på Hedera Doctor

Porträtt

Azim Fatan

VD/konsultchef Läkarresurs

070-348 20 41 azim@lakarresurs.se
Porträtt på Risto

Risto Urdzanov

Operativ Chef Hedera Medical & LILAB

0707-92 68 93 risto@hederamedical.se risto@lilab.se
Porträtt

Thomasine Oredsson

Marknad och Sociala Medier Ansvarig

thomasine.oredsson@hederagroup.se
Porträtt

Zeynab Ahmadi

Konsultchef Läkarresurs

070-305 20 41 zeynab@lakarresurs.se
Porträtt

Melissa Sadikovic

Konsultchef HEDERA MEDICAL & LILAB

079-067 02 60 melissa@lilab.se
Porträtt

Ludvig Andreasson

Konsultchef Hedera Medical & LILAB

073-070 69 94 ludvig.andreasson@hederamedical.se
Porträtt

Fatemeh Kordi

Konsultchef Läkarresurs

076-104 22 01 fatemeh@lakarresurs.se
Porträtt

Barbara Hildingsson

Konsultchef Hedera Medical & LILAB

073-05 42 751 barbara@lilab.se

Följ Hedera Doctor

på instagram @hederadoctor